Aktuality

Od 1. července si u nás můžete zapůjčit ELEKTROKOLA

K dispozici máme 2 unisex kola ve velikosti 18” (160-180 cm) a 20” (170-190 cm), součástí výbavy je cyklistická helma, taška na kolo, sada na opravu kol a zámek na kolo.

Ceník a další informace najdete ZDE.

Popis kola: UNISEX trekové elektrokolo Road 3.0 s dojezdem až 120 km. Pohání ho zadní nábojový motor a baterie Li-Ion 14,5 AH s články Samsung je částečně integrovaná do rámu. Elektrokolo má přehazovačku Shimano (3×7 rychlostí) a odpruženou vidlici Zoom. Ovládá se přes LCD panel, kde si můžete vybrat z pěti stupňů motorové podpory.

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké pobytem na jižní Moravě, v samém srdci Lednicko-valtického areálu. Platnost poukazů zakoupených v letošním roce je do 31.12.2020, tedy až do konce příští sezóny!

V případě zájmu nás kontaktujte, my Vám zašleme cenovou kalkulaci a poukaz Vám pošleme domů zdarma.


(Nejen) Snídaně

Máte chuť na pořádnou snídani? V našich apartmánech najdete plně vybavené kuchyňky, ale snídani, odpolední snack nebo třeba večerní drink v Cafe Industry můžeme rozhodně doporučit! Kavárna je od nás vzdálená 9 minut chůze.

Rezervaci můžete vyřídit na telefonu +420 607 639 368, případně ji rádi uděláme za Vás, stačí se zmínit v objednávce.
(Nejen) snídaňové menu najdete ZDE.


Airbnb

Na celosvětovém portálu Airbnb jsme hostiteli od roku 2016, po celou dobu našeho působení si udržujeme titul “superhostitele”.

Co to znamená? Že usilujeme o to, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji, a vy to dokážete štědře ocenit. Za to vám děkujeme!

Booking.com

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2018.
V loňském roce jsme byli na Bookingu ještě “nováčkové”, ale věříme, že letos to dotáhneme na profesiální úroveň, a to díky vám!